Říjen 2010

..narozeniny? :/

24. října 2010 v 17:14 Kecy
people always leave.
Ok, takže.. stručný zhrnutí dnešního dne? HRŮZA, HNUS, HORROR. Fakt, horší narozeniny sem snad ještě nezažil. Sám a v nemocnici. A navíc, spousta lidí si ani nevzpomnělo, že vůbec nějaký narozeniny slavím. ;) Hlavně ti od kerých bych to fakt nečekal. No prostě nejradši bych tenhle den vymazal. Nebo radši celý prázdiny a 5. června udělal vše jinak. ;) Co už. Můžu jenom doufat, že se to zlepší.
Jinak.. chystám se udělat nový design, ale vůbec nic mě nenapadá, takže kdybyste měli nějaký nápad nebo něco, nebo dokonce kdybyste mi nějaký design udělali ( v to nedoufám :D) tak pište do komentů. :) Zatím pa a čus.

nádherná písnička. ♥ ale smutná..
mám na ni docela "štěstí" pokaždý když zapnu rádio tak tam hraje..

..nejspíš návrat.

18. října 2010 v 18:42 Kecy
youknowyouloveme
Ahoj. :)
Po dlouhém zvažování, přemýšlení, přemlouvání sebe sama, jsem se rozhodl, že to tu zase rozjedu (jo, já vím, dlouho mi to nevydrží, ale za pokus nic nedám :D). Ještě přesně nevím, jak často tady budu něco přidávat a ani co, ale nejspíš ty moje obvyklé řečí, možná videa, grafiku. Uvidím. :) Neslibuju, že se to tady rozjede naplno, ale budu se snažit. Doufám, že jste aspoň někteří rádi. ;)
Zatím. :)