Květen 2009

# Eh ... (?)

25. května 2009 v 16:29 Kecy
Čuste.
Cotoo?? Klesáá mi opět návštěvnost. Asi se zase začnu blogu věnovat. Ale o návštěvnost mi ani tak nejde. Mě stačí, když si tu příjde těch pár lidí (VIP) přečíst ty články co sem píšu, napsat komentář a stačí.
Hmm .. včera to bylo docela ofous. Už sem myslel, že se zblázním. Jednak to bylo tím, že se tady někdo učil c-walk (nebo tak nějak .. xD) s někýým že? Já nevím. Prostě mi to vadilo. Zase ten strach a zase ten divnej pocit, ale to je fuk. No a pak taky to, že tady někdo porušik co slíbil. A já kvůli tomu málem taky, ale pak to bylo docela v klidu ne? (neboo néé?) Nejlepší byla stejně ta lekce angličtiny s Lucii Mmm a pak ráno. Ta fotka a pak ty smsky. (A stejně mi pořád něco dlužííte slečno :P) Není nad to neoblíct se viď? A ta první? Počkej až příjdeš na ICQ. Bude rozhovor. Jestli budu mít ovšem náladu. Což nevím, protože mám pocit, že se ze mě stává jinej člověk. Člověk, v kterém se nevyznám. No ikdyž já se asi nevyznám v sobě teď. Dělám věcí, který sám nechápu. Například v sobotu. A včera taky. Mrzí mě to. Ale omlouvat se nebudu, protože vím, že to udělám znovu a znovu. Tak já končím .. jinak by to nedopadlo dobře. Lucíí asi ví po téé smscee. A psát to tady nebudu. Tak sa majte.

BtW: Jestli to čteš. Tak 25. květen 15:56 .. nejkrásnější :)

# Nevím ..

22. května 2009 v 16:31 | zdroj: |  Kecy
Čuste. Dneska sem neměl vůbec psát. Vůbec sem tu neměl bejt, ale nemám náladu někam jít.
Včera byl fakt těžkej den. Kecali jsme s jednou dotyčnou (ona bude určitě vědět) a zase sem nad tím musel přemýšlet, ikdyž sem si slíbil, že už ebudu, že na to zapomenu, ale ono to nejde. :( V noci nespím. Jak řekla .. bojím se usnout. Bojím se těch snů. Bojím se toho co uvidím až zavřu oči. Bojím se toho co bude zítra. Někdy vážně nevím jak dál. A většinou to dopadne tak, že sednu do kouta s flaškou nebo s brkem a to je vše co udělám proto, abych se z toho dostal. Ale snažím se .. snažím se žít beztohodle způsobu řešení problému. Celkem se mi to daří. ;) Na sokolu .. Dej si dej si .. a já? Nedal sem si, odešel sem. A sere mě to. Měl sem tam zůstat a pomoct mu. Říct mu jak mu to zkurví život. Měl sem mu něco říct. Měl sem mu to vzít. Něco udělat. Ne jenom zakroutit hlavou a jít. Trochu si to vyčítám, ale je to jeho život. Ať se potom jebe. Nechci bejt škodolibej, ale pokud nenarazí tak si to neuvědomí.
No prostě včera to bylo dost o život. Ale dnešek byl v klidu. xD Sice nervy, ale v klidu. Škola dneska o5 do 11. xD Vůbec se mi nechce, ale asi bych měl pomalu začít dělat tu Colorizaci k Dejvovi. xDD No nic tak já du teda na to. xD Majte sa xD


"Největší chyba, kterou v životě můžete udělat, je mít pořád strach, že nějakou uděláte."
Elbert Hubbard

# Shit .. xP

21. května 2009 v 19:34 Kecy
Čuste.
Mám super náladu. xD IKdyž to včera bylo fakt děsný. ;) A ten večer ještě horší. Ale já už na to seru. :) Možná si to zasloužím. Ale ne tohle ne. ;) Ještě v noci sem šel na hřiště a seděl tam asi hodinu. Nevím proč. xD Pak přišla Monika. xD No to zas byly kóómaty. xDD
Dneska nám škola končila v 11. xD No teda jenom mě. xD Sem se ulil. xD A pak fotbal. xD Ale fakt jenom proto, protože se mi chtělo. xDDD Už bych za tým asi nehrál. xD Není nad to dostat do hlavy. xD (Jak jinak. :-// Tvoje specialitka viď?! x/ Grr xDD) Docela se bojím června. Tak jako předtím ty dva měsíce, tak i teď mám strach. Asi má pravdu. To co s náma udělal jeden tejden. A co teprv dva. A to ještě itálie!! Tak moc daleko. A vůbec nevím co se to děje. Poslední dobou. Je to tím, že na sebe nemáme čas? Nebo, protože je to tak dlouho? :( Každopádně mám divnej pocit, že ztrácím kus tebe. ;) Ale už na všechno jebu, je mi to jedno.

# Slova pro princeznu ..

20. května 2009 v 19:55 Kecy
Slibil sem to, tak ho pisu. Doufam, že budeš mít radost. Ostatní to nečtětee xDD
Sunrise Avenue - Fairytale gone bad <33

20. května 2009 v 19:16 Hudba
# Tuhle já můžu .. <3


Chocolate (Choco, Chocoo ) xDD

20. května 2009 v 18:52 Hudba
Nejlepší <33 xD Vííme vííme .. xDD


# Hmmm ...

19. května 2009 v 19:37 Kecy
Tak tohle je moc už i na mě! Štveš mě! A já končím. Končím s tebou. Nebudu se trápit. Nechci se trápit! Už ne. Už sem se natrápil dost. Zamysli se nad tím co děláš! Co tím způsobuješ! Jeden zkurvenej den. Ani za to ti nestojím? :) Tak přece jenom sou důležitější. ;) Ale víš co? Jebu ti na tohle! Už na to vážně nemám. Jak ty mě tak já tobě. :) A můžeš si za to sama. Vyčítej mi co chceš, už je mi to jedno. :) A ten pátek? Kašlu na něj. ;)

# Jebat! ..

18. května 2009 v 21:20 Kecy
Dneska už po druhé. To máte radost co? To tak. Hahá. Vůbec nálada. V Piči! Jak najednou všichni píšou, jak se najednou zajímají, jak jim najednou nejsem ukradenej. Mám chuť na cígo. Seru na sliby. ;) Poslední dobou mě sere tolik věcí. A to sem si myslel, že mi to konečně bude jedno, že se na to vyseru a přestanu se tím zabývat, přestanu na to myslet. Nejde to, nedá mi to! Pořád to tam je. A kvůli tomu nemůžu spát. Slíbil sem, že tady o někom napíšu článek. Teď bych ho asi nenapsal. Přiště .. možná zítra .. maybe. ;) Když tak nad tím přemýšlím. Má to vůbec ještě cenu? Takhle se jebat, vlastně kvůli nikomu. Chtěl bych vrátit čas, o dva roky zpět. Chtěl bych, aby se to nikdy nestalo. :( → Verčo, to cos mi řekla .. bolelo. ← Možná by bylo lepší, kdyby se to stalo, ale kdybych šel s ní. Njn. Končím .. du si zapálit.

Design n.7

18. května 2009 v 21:02
Takže novej design .. dal se man radu [S]Miley xD A udělal ho s Leighton Meester xD
Snad se líbí xD


# Stojím tady vždycky .. jako kdysi ..

18. května 2009 v 15:57 Kecy
Nazdar,
Jak se vede? U mě fajn. :) Zatím teda.
U Dejva ve VGS sem postoupil. xD Supr, ale docela se děsím dalšího zadání. xDD Vůbec nevím co budu dneska dělat. Verča je někde venku, Klárka ve škole a Lucka asi taky. xD V knihovně je nuda. xD Jediná záábava a to je koukat na práázdnou plechovku od Semtexu .. paráda. xD Docela mě udivuje jak můžou bejt lidi takový svině. x// Však my dva víme vid.. xD No končím .. ještě se ozvu ..

PS: Makis .. kašli na to co ti řekla .. nestojí ti za to, když tě jenom využivá .. kopni ji do prdele. xD :-**


Beyonce - Halo (video)

17. května 2009 v 17:52 Hudba# Summer ..

17. května 2009 v 17:15 Kecy
Tak po dlouhý době se zas ozývám. Celej tejden sem neněml vůbec čas na compa. ;) Njn, když chce někdo někam jet (že xD) tak si na to hold musí vydělat. xD Jinak se nic moc nedělo. xD Akorát s Monikou venku viď? xD Víme svoje, ale bylo to fakt psycho (otočíít! xDDD). Jinak se mám dobře. xD První tejden co sem neměl tak hrozný nervy. xD Ikdyž s tím šééfem to bylo fakt o život. xDD Však Natal ví, že ja? xDD Dneska mě zas vytáhli na výšlap. xD Twe, že se vždycky nechám ukecat. xD Jednou na to doplatím. xD "Olizuješ mravenčí chcanky!" xDDDDDD
Stejně se nejvíc těším na prazky. xD Hlavně na brigádu. xDDDD (Plomin Kláárko nemyslel sem to vážně xDDDDDD) Jak tak poslouchám Evropu tak je tam čím dál tím víc písniček co mi připomínaj prázky. xD To už je hnus. xD Ty vzpomínky .. stejně bych neměnil. Prostě ty chvíle. xD Hlavně v noci u bazénu. xDDD (My víme :) .. ) Nějak to ukončím xD nerad bych se rozepsal xD tak se mějte ..
GFX:
Photobucket

# 10.05.09

10. května 2009 v 19:37 Kecy
Čaute ..
Po dvou-třech dnech se zase ozýýváám xD Nojo .. nebyl čas. Ty dva dny sem byl totálně zaneprázdněnej. xD Nj, práce na baráku. xD Takže vůbec sem si ten víkend neužil. x( Akorát dneska no. Sme si udělali s mámou menší výýlet za ségrou. xD Sem povozil neteř. xD Jááj radši no coment. xDD A potřebuju radu .. s čím/kým mám udělat design? Mě vůbec nic nenapadá. :( Tak piště to do komentů ty .. rady. xDD a já zatím končím. Ještě sem něco málo přidáám a povalím. xD mějte se ..

Diplom od Mattyba

10. května 2009 v 9:41

# Tlukot naších srdcí ..

7. května 2009 v 14:55 Kecy
Čaute,
včera nic nepřibylo, protože jsem tu nebyl. ;) Nj, matka. xD Ale včera upe super den zas. xD Ty Matesovy kecy zas upe mimo. xDD A Moničin záchvat smíchu úúplně z ničeho nic. xDD Prostě zas jednou super den. xDD Až na to, že se mi večer zas nějak zkazila nálada. Tak sem si začal pročítat sms. Mi to spravilo náladu . xD Ty naše sladký nesmysly. xP (jr) "Ty stavy, že máš pocit, že prostě úplně roztáváš a nevíš co dělat" :) Dneska .. co dneska xD den jako každej jinej akorát se stala taková věc .. ti co ví ví .. ostatní vědět nemusí .. jen mě to mrzí .. :( to co sem řek a udělal .. já vím, že to tý osobě hodně ublížilo, a že mě teď za to bude nenávidět ale jen sem byl upřímnej a naštvanej ;) (dyť mě znáš .. ) Áno .. zíítra volnoo xD huráá xD ještě, že tak už mám tý školy dost. xD Už aby byly holiday. xD hej to mi připomínáá, že bych si měl už pomalu zase zařizovat brigáádu přes den a ne přes no :! xDD Moc se mi nechce, bych nejradši lenošil u bazénu. xD Ale co potřebuju prachy abych mohl konečně vypadnout z baráku xD Wow už v říjnu xD .. dvě největší události v mým životě xD Narozky a svatba xDD hej vůbec se netěším na červen x( to jedna osobaa xD odjede hóódně daleko :( a mě bude hrozně chybět :( a pokud nebude psát tak ji přiškrtím asi xD No nic budu končit xD mějte se a nezapomeňte se přihlásit do VGS ..

# Už néé ..

4. května 2009 v 20:02 Kecy
Nazdar,
Nejdřív sem sem nechtěl psát, nějak na to nezbývá čas, ale musím zas někam psát. ;) Takže dnešek? Hm, docela dobrej .. až teda na teď no. Taky mě to dokáže docela dost nasrat, když se s někým domluvím, že si promluvíme a on stejně nepříjde. A ani nedá vědět. Ani se neobtěžuje. Ale co už na to seru .. nebudu čekat ;) Nálada opět v piči. :) Zvláštní jak může jedna prkotina posrat celej den. Nu co. Povalím hezky do práce a zase na to zapomenu. ;) Ještě, že tam je chlast tak blízko. xD No nic tak se mějte .. ;)# 3.5.09

3. května 2009 v 13:51 | zdroj: |  Kecy

Zdravím ;)
Dneska? Obvyklej nudnej den. Jako vždycky sedím u compu a píšu tenhle pojebanej článek. ;) Chtěl sem napsat něco delšího, něco co by dávalo větší smysl, něco co by vystihovalo můj momentální stav. Nejde mi. Nevím co bych napsal, aby to zas nebyl pitomej článek. Bude tak či tak takže je to jedno. ;) Nemám rád neděle. V ponděli zas do školy. A stejně v neděle mívám špatný nálady. ;) Nevím co se to se mnou v poslední dobou děje. Proč mám poslední dobou strašně debilní nálady. A zase přemýšlím. ;) Asi sem to neměl dělat. Asi sem mu neměl psát, možná bych nad tím tak nepřemýšlel jako teď. Možná bych nad tím nepřemýšlel vůbec. ;) Tvářit se, že je všechno v pořádku ikdyž není. ;) Stačí .. xDD
Včera nejlepší .. prej "Flusni ji do tý huby možná se otráví!" xD nešlo to zase mi jednou překočilo. xD Romeo a Julie - Dabing. xD To zas byla noc. xD "Majino ticho!" xDD "Budeš už ticho?" xDDD lezl sem ti na nervy moc? :( Tak promiň. xDDD
Dneska ráno mě Terka vytáhla na bazén (na kryťák xD). Prostě, o půl sedmý mi přijde smska "Deš semnou na bazén?" xD No tak sem šel. Stejně sem nemoh usnout. xD Hmm. V úterýý další navštěva toho "hodnýho" doktora. Moc se mi tam nechce, ale jak řekla máma "je to pro tvoje dobro " xDD No to tak. xD No nic, dodělám ještě ten blend k Dejvovi a budu koukat na GG xDD
Mějte se ..