Září 2008

The O.C. Mix (1-6)

26. září 2008 v 11:35
1. South - Paint The Silence 2. Jem - Just A Ride 3. Joseph Arthur - Honey And The Moon 4. Spoon - The Way We Get By 5. Jet - Move On 6. The 88 - How Good It Can Be 7. Doves - Caught By The River 8. Turin Brakes - Rain City 9. The Dandy Warhols - We Used To Be Friends 10. Finley Quaye & William Orbit - Dice 11. Alexi Murdoch - Orange Sky 12. Phantom Planet - California


Řetěz.....

23. září 2008 v 11:19
Jak se jmenuješ? » Majino xDDMáš sourozence? » Jasný xDNa jaký typ školy chodíš? »Střední xDHraješ na ňáký nástroj? » Jjoo xDMáš vlastní Pokoj? » Jjo xDDKouříš? » Jo xD
Piercing » Mám .. v uchu voe xDDDD A budu mít neřeknu kam :P xD
Tetování »Jo mám xDD Ale takovýto vydřený xDDDDDDD


Feel - Jak AnioŁa gŁos (text)

10. září 2008 v 20:24
Ref.
Jak Anioła głos, usłyszałem ją.
Powiedziała patrz - tak to on
Na rozstaju dróg stoi dobry Bóg, on rozkaże Ci drogę

Niceland - Come on (text+překlad)

10. září 2008 v 20:21
EN
Take my baby
Take the little boy inside me
Think of all your friends and burn my clothes down
Just play a little more
Just play a little... harder
Take another round trip around the globe

Red Jumpsuit Apparatus - Your Guardian Angel

10. září 2008 v 18:10
When I see your smile
Tears run down my face I can't replace
And now that I'm strong I have figured out
How this world turns cold and it breaks through my soul
And I know I'll find deep inside me I can be the one
I will never let you fall
I'll stand up with you forever
I'll be there for you through it all
Even if saving you sends me to heaven
It's okay. It's okay. It's okay.
Seasons are changing
And waves are crashing
And stars are falling all for us
Days grow longer and nights grow shorter
I can show you I'll be the one
I will never let you fall (let you fall)
I'll stand up with you forever
I'll be there for you through it all (through it all)
Even if saving you sends me to heaven
Cuz you're my, you're my, my, my true love, my whole heart
Please don't throw that away
Cuz I'm here for you
Please don't walk away and
Please tell me you'll stay, stay
Use me as you will
Pull my strings just for a thrill
And I know I'll be okay
Though my skies are turning gray
I will never let you fall
I'll stand up with you forever
I'll be there for you through it all
Even if saving you sends me to heaven
PŘEKLAD:
Když vidím tvůj úsměv
slzy, co tečou po mojí tváři, nemůžu nahradit
a teď, když jsem silný, jsem přišel na to
jak se tento svět stává chladným a přebíjí se přes moji duši
a vím, že najdu ve svém vnitřku, že můžu být ten jediný
Nikdy ti nedovolím padnout
budu při tobě navždy stát
budu tu pro tebe přes to všechno
aj kdyby mě tvoje zachraňování mělo přivést do nebe
To je v pořádku. To je v pořádku. To je v pořádku.
Období se mění
a vlny se rozbíjejí
a hvězdy padají jen pro nás
dny jsou teď delší a noci kratší
dokážu ti, že můžu být ten jediný
Nikdy ti nedovolím padnout
budu při tobě navždy stát
budu tu pro tebe přes to všechno
aj kdyby mě tvoje zachraňování mělo přivést do nebe
Protože ty jsi moje pravá láska, moje celé srdce
prosím, nepromarni to
protože jsem tu pro tebe
prosím, neodcházej pryč a
prosím, pověz mi, že zůstaneš
Využij mě jako jen chceš
tahej mojemi provazy jen pro vzrušující pocit
a já vím, že budem v pořádku
protože se moje nebesa mění na šedé
Nikdy ti nedovolím padnout
budu při tobě navždy stát
budu tu pro tebe přes to všechno
aj kdyby mě tvoje zachraňování mělo přivést do nebe

Plain White T's

9. září 2008 v 20:32
Plain White T´s je pětičlenná americká skupina, která vznikla roku 2000. Frontmanem skupiny je
Tom Higgenson, který kromě zpěvu píše texty písní. Narodil se 22.února 1979. Dalším členem je DeMar Hamilton, ve skupině hraje na bubny, na které hraje už od dětství. Na kytaru hrají Dave Tirio a Tim Lopez, který jako jediný z Plain White T´s není z Chicaga. Poslední člen se jmenuje Mike Retondo a hraje na kontrabas.
Za dobu své existence vydali celkem 4 desky. Největším hitem byla píseň Hey There Delilah v roce 2007. Je pilotním singlem jejich poslední desky se jménem Every Seconds Counts, vydané v roce 2007 3. září. Toto album bylo jediné, které se rozhodli vydat i v Evropě. Předtím jim v roce 2005 vyšlo album All That We Needed. 3. července 2007 se Plain White T´s dostali na první místo v americké hitparádě Billboard právě se singlem Hey There Delilah a vydrželi tam skoro 4 týdny. V Evropě v mnoha zemích lidé stahovali hodně jejich placených downloadů. Dalšími oblíbenými singly hitparád jsou písně Hate a Take Me Away.

Jumper

8. září 2008 v 5:56
Čtrnáctiletý David žije se svým otcem na předměstí a moc zářná budoucnost se mu před očima nerýsuje. Ve škole se s ním moc lidí nebaví, otec je na něj přísný, a tak hledá pochopení aspoň u své spolužačky Millie.. Jenže správný čtrnáctiletý kluk má holky ignorovat, a ne se s nimi bavit, což mu spolužáci dávají jasně najevo. Při jedné nevinné šarvátce, kdy si ho spolužáci dobírají, se David propadne ledovým příkrovem do divokého proudu řeky. Ale místo toho, aby skončil mokrý a promrzlý na kost, objeví se v knihovně mezi regály. Je to asi nějaká genetická odchylka, která Davidovi dovoluje teleportovat se kamkoliv se mu zachce. A David toho umí náležitě využít. První cesty vedou do bankovních trezorů, kde si "vypůjčí pár dolarů" na luxusní bydlení, a cesty po Londýně, Tokiu nebo Římu. Zatímco si David nerušeně užívá nově nabyté svobody a luxusu, je mu v patách agent Cox, jehož jediným cílem je Davida a ostatní tak zvané Jumpery, kteří beze stopy mizí z míst svých činů, zabít. Po letech se pronásledovaný David vrací na předměstí, do domu svého otce a za jedinou opravdovou přítelkyní, kterou kdy měl, za krásnou a dnes už dospělou Millie. Ale tím své blízké zatáhne do nebezpečné hry o život. Naštěstí je tu další z Jumperů Griffin, který Davida zasvětí do boje s Coxem a jeho přisluhovači a poskytne mu úkryt. Agent Cox je však stále nablízku a David navíc zjišťuje, že jeho vlastní matka je jedním z jeho kompliců. Před Griffinem a Davidem stojí první velká bitva o život. Jumper je dobrodružnou sci-fi podívanou, u které se nebudete mít čas nudit.

Cyril Raffaelli

7. září 2008 v 12:35
Francouzský herec, kaskadér a choreograf Cyril Quenel-Raffaelli se narodil 1. dubna 1974. Ve filmovém průmyslu se začal objevovat v letech 1996-1997. Nejdříve jako kaskadér později jako choreograf a k herectví přičichl až relativně nedávno. Trénovat začal už ve 14-ti letech a jeho styl by se dal popsat jako kombinace shotokanského karate, wushu a také, v dnešní době stále oblíbenějšího, parkouru.

Prvním větším filmem, ve kterém se jako kaskadér mihl byl Van Dammův DOUBLE TEAM. Později to pak byly, RONIN, Bessonova JOHANKA Z ARKU, MUŽ SE ŽELEZNOU MASKOU apod. Jako choreograf se podílel například na druhém dobrodružství KURÝRA, dále na filmu ARTHUR A MINIMOJOVÉ a nyní má plné ruce práce s Leterrierovým ÚŽASNÝM HULKEM.

První jeho hereckou příležitostí se ukázalo být TAXI TAXI, kde si zahrál instruktora karate. V POLIBKU DRAKA pak změřil síly se samotným Jetem Li (prohrál), ale jeho první větší rolí se stala až francouzská akční sci-fi, OKRSEK 13, která mu, zdá se, otevřela ony příslovečné dveře do slunného Hollywoodu, když se objevil jako jeden hlavních zabijáků, kteří zatápí Johnu McClaneovi ve SMRTONOSNÉ PASTI 4.0.

Snad se tedy v Los Angeles blízká na lepší časy, protože, uznejte sami. Chlapíků jako je on, tam není nikdy dost.

David Belle

7. září 2008 v 12:31
David Belle sa narodil 29 Apríla v 1973 roku v Seine-Maritime department v mestečku Fecámp v
Normandy (sever Francúzska). Narodil sa v nebohatej rodine, ktorá žila najprv v predmestie Paríža, Fecámp, a neskôr sa presťahovala do mestečka Le Sables d´Olonne, kde David prežil prvých 14 rokov svojho života. Vychovaný svojím dedom Gilbertom Kittenom (bývalým starším seržantom, niekedy slúžiacim požiarnikom v požiarnych vojskách Paríža.) David bol pohltený príbehmi o hrdinstve, a v rannom veku sa v ňom zobudil záujem ku všetkému, čo súviselo s pohybom a aktivitou.

Jeho otec, Raymond Belle, slúžiaci niekedy mladým vojakom francúzskej armády v meste Dalat vo Vietname, bol takisto požiarnikom v požiarnych vojskách a vynikajúcim športovcom. Nazývali ho aj - silou prírody -. Raymond bol vysoko kvalifikovaným záchrancom, on bol známy v kruhoch ľudí svojej profesie. Čo znamená, že mal veľký vplyv na život Davida. (Ak sa chcete dozvedieť informáciu naviac o Raymondovi Belleovi aj Parížskych požiarnych vojskách pozrite francúzsky článok "La fabuleuse histoire des pompiers" (napísaná voj. začiatočníkom Deru, strážcom parížskeho múzea, posväteného požiarnikom) vyrobenú časopisom Editions Tallander).

V okruhu takej rodiny športových hrdinov, bolo jasné, že sa David Belle stal šikovným vo viacerých športových disciplínách, kde bolo treba sa hýbať, také ako ľahká atletika, gymnastika, horolezectvo a bojové umenia.
Na ceste poznania samého seba, mladý David nechal školu v 15 rokoch, aby sa zasvätil športu. No nie kade jakému druhu športu. Belle považoval, že šport má byť užitočný pre život. Sila a obratnosť, rozvíjať sa cez šport takisto nájsť si aj uplatnenie v živote, presne tak mu vravel jeho otec. Neskôr, aby sa z časti podobal na svojho otca a rozvinul svojo ducha mladého nálezcu dobrodružstiev, David často myslel, kde by mohol použiť svoje fyzické schopnosti, aby utiekol od ťažkých situácii, kdeby mohol ukázať svoju silu a chrabrosť. Ako sa dostať do miesta, kde človek potrebuje pomoc? Ako prejsť, aby som sa nedostal do pasce? Predstavoval si seba v takých situáciách, kde nakoniec sa vyžadovala obratnosť tohto chalana.

David Belle je spolu s Sebastienem Foucanem zakladatelem Parkouru (vymysleli také tento název). Parkour (někdy též Le Parkour) je umění ladností pohybu překonat jakoukoli překážku ať přírodní či uměle vytvořenou, například v městském prostředí. Překážky je možné obíhat, přelézat, přeskakovat, šplhat na ně, i další komplikovanější techniky. Hlavním myšlenkou této disciplíny je, že každá překážka se dá překonat pomocí neustálého pohybu vpřed. Cílem cvičení je přizpůsobit svůj pohyb dané situaci, aby bylo možné překonat jakoukoli překážku. David Belle se v poslední době začíná věnovat i herectví.

Niceland

6. září 2008 v 19:48
Jeho příběh je naoko americká růžová hudební knihovna: hoch z Bruntálu, co od puberty
skládal a v šestnácti dostal pod stromek svou první vlastní kytaru, píše do šuplíku vždycky, když má splín. Jednoho dne najde na internetu inzerát, přihlásí se do vyhledávací soutěže a ačkoli za zády nemá pojistku v podobě kapely a na kontě žádné vystoupení před lidmi, předstoupí s životní trémou před porotu, na pódiu zoufale sám, ale přesto nakonec získá nahrávací smlouvu. Že o tom každý z nás někdy snil? NICELAND si to na vlastní kůži odžil. A ačkoli je se svým debutem právě na startu, jeho písničky jsou tak celistvé, hotové a jímavé jako jeho pocity; hrdina tak trochu proti své vůli, léčitel nejen svůj a kouzelník černé i bílé magie.

T.I. - Whatever U Like

6. září 2008 v 9:38 Hudba
Je to na nic nejdou tu dát videa .. tak aspon odkazy

T.I.

6. září 2008 v 9:32
T.I., občanským jménem Clifford Joseph Harris mladší, se narodil 25. října 1980 v Atlantě. Původně si říkal Tip, což byla jeho přezdívka z dětství, avšak jakmile začal s rapem, někteří fanoušci ho mylně nazývali Chip, pročež si změnil jméno na T.I.P. Později jej zkrátil na T.I., protože podepsal smlouvu u nahrávací společnosti Arista, kde byl upsán i legendární rapper Q-Tip, kterého T.I. respektuje, takže chtěl předejít zbytečným konfliktům. Smlouvu podepsal T.I. v roce 2001 a začal připravovat své debutové album.

To vyšlo v témže roce pod názvem I\\\'m Serious a jako producenti se na něm podíleli mj. Jazze Pha a Pharell Williams. Druhý jmenovaný vytvořil na albu titulní singl I\\\'m Serious, ke kterému byl jako host pozván reggae zpěvák Beenie Man.

První velký komerční úspěch oslavil T.I. roku 2003 vydáním svého druhého alba Trap Muzik. To se v americké hitparádě umístilo na 4. místě a získalo platinovou desku. Objevily se na něm hity jako 24\\'s, Rubberband Man nebo Be Easy. Krátce po vydání alba se mu však přihodila nepříjemnost v podobě porušení jeho podmínky ohledně držení drog, kterou obdržel již v roce 1998. Byl poslán na tři roky do vězení, odkud byl však předčasně propuštěn.

Poté, co v roce 2004 opustil věznici, vydal T.I. koncem roku své další album Urban Legend. To bylo opět obrovsky úspěšné a stalo se platinovým. Objevili se na něm hosté jako například Nelly, Lil\\\' Jon, Pharell Williams nebo Lil\\\' Kim.

Jeho další album King vyšlo roku 2006 a okamžitě se umístilo na první příčce americké hitparády. Za první týden se desky prodalo přes 520 000 kopií, díky čemuž T.I. získal rekord v nejvyšší prodejnosti během prvního týdne za rok 2006. Na albu nechybí hity What You Know nebo Front Back, kde hostují členové skupiny UGK - Bun B a Pimp C.

Nejnovější album nese název T.I. vs T.I.P a najdou se tam hvězdy jako je Wyclef Jean z bývalé formace The Fugees, Alfa Mega, Busty Rhymes nebo T.I.ova skupina P$C (Pimp Squad Click). Momentálně jsou natočeny tři klipy, a to k songům Big Things Poppin, You Know What It Is (ft. Wyclef) a Hurt (ft. Alfa Mega a Busta Rhymes). Toto album je nejlepší zatím z jeho dosavadní kariéry.

Fall Out Boy

6. září 2008 v 9:29
Fall Out Boy je punk rockova kapela(ale spousta lidí si myslí že je to emo kapela což je blbost!) z předměstí Chicaga, která byla založena v roce 2000. Skupinu tvoří Patrick Stump (hlavní zpěvák, kytarista), Pete Wentz(vedlejší vokály, basák, textař), Joe Trohman (hlavní kytarista) a Andy Hurley (bubeník).

Začátky (2002-2004)
Prvně vydala tato skupina v roce 2002 Split EP u nahrávací firmy Uprising Records. Zanedlouho v roce 2003 vydala své debutové album nazvané Fall Out Boy's Evening Out with Your Girlfriend opět u stejného labelu.

Během tohoto období kapela koncertovala v Chicagu a na jeho předměstích. Po vydání prvního alba natočili také první videoklip a to k písni Dead on Arrival, kde se nechali zastřelit. Tento klip poté pustili pouze pár lidem.Musím teda sem napsat že to nebyl moc dobrý klip takovej no..ted mají o dost lepší;-)

Bubeník Andy Hurley se ke kapele připojil až po vydání první desky a také ještě v roce 2003 stihli vydat už své druhé album, které neslo název Take This to Your Grave a vydali jej u nezávislého labelu Fueled by Ramen.

P!NK - SO WHAT <Video>

2. září 2008 v 18:51 Hudba
Nejdou mi sem dát videa .. tak vám sem dám odkaz