Červenec 2008

Design n.2

31. července 2008 v 17:18
Téma: Bart Simpson
Barvy: Bíla a oranžová
Od: ???? Do: ????

CHRIS BROWN - Vlastní Taneční Reality Show

26. července 2008 v 13:59 | zdroj: hotnewz.blog.cz
Mladý zpěvák CHRIS BROWN se pouští do další velké věci, tentokrát to není další deska ale jeho vlastní reality show. 'Kamarád'zpěvačky RIHANNY bude spolupracovat Markem Burnettem a J. D. Rothem. A jakou funkci bude mít vlastně CHRIS ? Bude mít hlavní slovo a rozhodnutí při postupu, či výpadu soutěžícího."Tanec - to je víc jako pohyb, je to jistý druh vyjádření hudby. tuto skutečnost by jsem chtěl vnést i do mojí show. " uvedl zpěvák. Je pravda, že R'n'B zpěvák je známý nejenom hudbou, ale hlavěn tancem, který zvládá na jdničku. " Chris Brown je skutečnou hvězdou a někým , kdo hudbou také žije," dodal Burnett. Zatím se vše připravuje a není jasné, jak se bude soutěž jmenovat, ani kdy se dostane do vysílání. Pokud jsou Reality show součástí vašeho života a nemůžete bez nich žít, tak vás potěším určitě tím, že i PARIS HILTON bude mít svoji reality show. Ta už je v trochu větší fází než reality show Chrisova, více se dočtete ZDE, kde se zároveň zmiňujeme i o nové desce zpěvačky.

Diplom za Bleskovku xD

23. července 2008 v 10:33

Pomozte jim ..

22. července 2008 v 15:17
Hee .. to sem někde našel na netu .. tak si to skopčete na blog, web bo co máte .. xDDD

Young Jeezy Feat. Kanye West: Put On

22. července 2008 v 14:42 | zdroj: hotnewz.blog.cz
Dneska se s novými videoklipy roztrhl pytel, další kdo představuje nový klip je rapper YOUNG JEEZY. Jako pomocníka si vybral úspěšného KANYE WESTA a dali dohromnady singl Put On, což je 1.singl z nového alba rappera YOUNG JEEZYho. Album mělo vyjít už 19.července, ale posouvá se na začátek září. Album The Recession tedy vyjde 2.záží 2008. Jako další singl by měl vyjít Crazy World. Ovšem Put On se nedá přeslechnout, výborná práce, hlavně na videoklipu.
YOUNG JEEZYmu se stále nevěnuje skoro žádná pozornost, protože to je rapper který je vždy v nějakém featuringu v pozadí, proto kdo máte web, podporujte novinku Put On.

Basshunter: NOVÉ ALBUM

22. července 2008 v 14:36 | zdroj: hotnewz.blog.cz
Doslova nemožné se teď děje v britských hitparádách. Švéd BASSHUNTER, který se u násproslavil hitem z roku 2006 Boten Anna pobláznil celou Británii o dva roky později a navíc s úplně jinými hity. I když, jinými hity se říct nedá, BASSHUNTER pouze přezpíval Boten Anna a singl Dota z švédštiny do angličtiny a britové se toho chytili jak včela na med. Předělávka Boten Anna se jmenuje Now You're Gone a již před pár měsící se dostala na špičku britské singlové hitparády, teď se to opakuje se singlem All I Ever Wanted, tedy s singlem Dota, který se sice na jedničku nedostal ale dlouho už je v TOP 5. Tím úspěch tohoto zpěváka ale nekončí. BASSHUNTER se rozhol po úspěchu singlů vydat tedy abum anglické, jmenuje se Now You're Gone: The Album a ihned se dostalo na 1.místo prodejní hitparády v Británii, je tedy nejprodávanějším intepretem v současnosti v Británii. Dokázal tak sesadit několikatýdenní vítěze COLDPLAY s novou desku Viva La Vida Or Death And All His Friends. Na třetím místě Británie je další novinka, deska bývalé zpěvačky ze skupiny Texas, čtyřku má DUFFY a pětku uzavírá ABBA s deskou Gold - Greatest Hits, která se do hitparády dostala záslohou nového filmu Mamma Mia, který se později dostane i do našich kin.
Album BASSHUNTERa vyšlo 14. července zatím v británii a pevně doufám, že se dostane i k nám. Podívejte se na aktuální song All I Ever Wanted :

Tomáš Klus

22. července 2008 v 14:14 | zdroj:
Tenhle Třinceký zpěvák je pode mě dost nadanej(už protože se narodil kde já xDD) Ale ne .. dobrej hlas .. ten text je taky dobrej .. no a tady dám taky něco o něm .. je to skopčený z jeho oficialní stránky, kterou najdete tady
↓Něco o něm↓

Diplomy za bleskovku <2>

22. července 2008 v 13:20
Tk tady diplomy za bleskovku .. sem t jen tk rychle uto udělal xDD

Nějakéj řetěz xDDD

22. července 2008 v 12:45
Vyber:
 • Jahody/Kiwi » Jahody xDD
 • Kamarád/ka/Kluk/Holka » Kamaráád xDD
 • Pat/Mat » Mááááááááááááááááát xDD
 • Vánoce/Valentýn » Vánoce xDD
 • Růže/Tulipán »Tulipán xDD
 • Kniha/Časopis » Časáák xDD
 • Svetr/Mikina » Mikina xD
 • Sukně/Kalhoty » Noo jak kdy xDDDDDD když si hraju na skota xDD ae ne dobrýý Kalhoty xDD
 • Barbie/EMO » Emo x-** xDDDDDDDDDDDDD
 • Les/Louka » Lees xDD BuBuBu xDD
Co tě napadne jako první:
 • Morče » Megie x(( xDD
 • Kafe » Fuj xDD
 • Zemřít » Juchuu xDD
 • Pusa »
 • Křída » Ehm .. zeď
 • Láska » Nevyjjadřuju seee xDD
 • Rodina » Matka :-!!! xDD
 • Pes » Rexíík xDD
 • Auto » Brrrrrm už abych měl svoje xDD
 • Cesta » No fuj xDD

Velká Navštěvnost

22. července 2008 v 11:54 | zdroj:prosteblogprovsechny.blog.cz
TOPlistahoj, chceš mít takovéto počítadlo o 9:31 ráno??? jak ano tak si tohle přečti:

Bleskovka <2>

22. července 2008 v 11:01
Táák je tu druháá bleskovka xDD
Beru 4 lidi xDD
A koneec .. no až napííšu že to končíí prostě xDD
--------------------------
1. Čjůůs
2. Jak se daří?
3. co prázdniny? xD
4. Jedete někam?
5. Co chceš na diplom?
6. Tak čus xD

Enrique Iglesias - Nové Album

22. července 2008 v 8:40
Španělský popový zpěvák, autor 4 španělských a 4 anglických desek se pustil do nahrávánídalšího alba. Vedle jeho 8-mi studiových albech vydal i 3 desky největších hitů, a ta poslední deska, kterou zatím IGLESIAS nabídl je právě výběr španělských hitů Enrique Iglesias: 95/08 Exitos. Ještě před tímto výběrem vyšla v roce 2007 deska Insomniac se známými hity Do You Know, Tired Of Being Sorry, či Push. Nedávno také potěšil fotbalovou hymnou Can You Hear Me, takže je pořád pro co v hitparádách hlasovat. I když se to nezdá a mnozí z vás přišli k tomuto zpěvákovi na chuť až s touto deskou, tak poslední deska Imsomniac není jeho nejúspěšnější, jsou to jeho první dvě alba, které se jenom v USA prodalo dohromady přes 6 milionů, světově pak přes 22 milionů. A Insomniac ? Ani ne 500 tisíc. A možná právě proto, IGLESIAS nahrává další album. Asi ještě není ve fázi nahrávání, ale producentem nové desky bude hlavně RED ONE s celým jeho týmem. O albu se neobjevili skutečně žádné další info, protože ve v ranné fázi, ale vyjít by mělo v roce 2009 a bude opět anglické.

Diplom od Werušky xDD

22. července 2008 v 8:38

Diplom za Bleskovku

22. července 2008 v 8:23

Co kuje Jay-Z s Timbalandem ? ..

19. července 2008 v 11:25
V interview pro MTV prozradil věhlasný producent Timbaland, že je to právě on, kdo bude produkovat Jay-Zho příští album. Jak bývá zvykem, Timbaland upozorňoval také na to, že se samozřejmě bude jednat o naprosto monstrózní věc …
A také dodává, že velice rád pomůže Jay-Zmu ke zlatým úspěchům, ale zároveň si uvědomuje, jak těžké je v současné době zlaté desky dosáhnout. "Jay-Z pořád na něčem dělá, dělá to z opravdového vztahu k hudbě a je to znát. Když to někdo dělá takhle, nemůže jen tak přestat. Má už všechno, ale pořád maká a pořád je současnej, milióny lidí si stále kupujou jeho desky."
Spolupráce tahle dvě velká jména nepojí poprvé. Už v roce 2000 spáchali společně s UGK velkou letní hymnu "Big Pimpin".
Jay-Z má za sebou nemálo koncertování, v nedávných dnech také vystupoval na německém Splashi, ale návrat do studia a páchání muziky na full time je rozhodně v plánu. V tuto chvíli ještě není známo, kdy by se s novou


MADONNA: Rozjede Největší Turné Své Kariéry s BRITNEY a JUSTINEM !

19. července 2008 v 10:46 | zdroj: hotnewz.blog.cz
Britský deník The Sun zveřenil, že MADONNA se pokouší na její turné svolat nejen BRITNEY, ale i JUSTINA TIMBERLAKa. BRITNEY SPEARS je už potvrzená, objeví se ve videu, které se už natáčelo, více se dozvíte ZDE, fotografie ze spolupráce MADONNY a BRITNEY najdete ZDE.Ovšem podle zdroje, MADONNA chce i JUSTINA, protože se podílel na mnoho skladbách na desce Hard Candy, včetně 4 Minutes. "Madonna se vždy snaží zvedat laťku hodně vysoko a Britney a Timberlake na stejné fázi by mělo být perfektní. Mají oba byli požádáni. Pravděpodobné je, že oba se objevují v různých termínech. Ale pokud někdo může toto udělat, aby se tak stalo, je to Madonna. " napsal deník. BRITNEY byla požádána, aby i na některých koncertech vystoupila, jestli to přijme ukáže čas. Nedovedu si představit BRITNEY a JUSTINa na společném pódiu, protože jejich vztah tehdy nedopadl dobře. Chodili spolu 4 roky, ale v roce 2002 se rozešli a BRITNEY ho v lásce moc nemá. Vše ukáže čas, možná se jedná o pouhý drb.
Ovšem krom 'hostů' na Sticky & Sweet Tour MADONNY, se objevují zprávy, že se bude jednat o největší turné její kariéry. Proč ? Organizace z Asie kontaktovali Live Nation a je dost možné, že se tedy v roce 2009 objeví i na turné Asie. Jednalo by se tak o nejvýnosnější a nejdelší turné v její kariéře. Vypadá to hodně zajímavě a proto je velká škoda, že Česká republika na seznamu není. Turné startuje koncem srpna. Vpravo se díváte na plakát k turné.
.... A tak opět šílenství MADONNY začíná. Když tehdy vystoupila v čechách, lístky byli vyprodány tuším za 7 minut, proto přihodila koncert daLší. Lístky na koncert mizí opět rekordní rychlostí. V Paříži, kde měla zpěvačka vystupovat v září pouze jednou, muselA přidat další vystoupení. V Torontě a Montreali museli udělat totěž. V Zürichu se během 29 minut prodalo 50 000 lístků. NEUVĚŘITELNÉ !


Něco pro tchyně xD

19. července 2008 v 10:22